Gunaxin (Čeština)

únor je nejkratší měsíc v roce, ale to je nejvíce vzrušující pro fanoušky motorismu, protože největší závod roku, Daytona 500. Každý rok od roku 1982 je Daytona 500 prvním závodem série Sprint Cup. Závod začal v roce 1959, ale byl obvykle druhý nebo třetí nejvíce let, dokud se našel domov v čele-off místě., Bohužel, sport pokračoval v poklesu popularity v průběhu let, protože muži na starosti trávit více času se snaží, aby se sport populární místo toho tvrdě pracovat na zlepšení sportu z hlavního důvodu, že lidé rádi sledují to, řidiči.

Každý rok, NMPA (Národní Motorsports Press Association) dává award za Nejvíce Populární NASCAR řidič a udělal to, protože první ročník Sprint Cup Series v roce 1949. Toto ocenění je téměř stejně předvídatelné jako hádání výsledku fotbalového týmu Denver Broncos vs. Pee Wee. Například Dale Earnhardt Jr., vyhrál každý rok od roku 2003 až do důchodu v roce 2017. Ale jeho otec, který je nejoblíbenějším řidičem všech dob, získal cenu až po jeho smrti.

jak tedy můžeme zjistit, kdo jsou nespornými nejlepšími řidiči NASCAR vůbec? Tím, že používáte internet, tak to je. Prohledali jsme celý web, abychom našli téměř každý legitimní seznam nejlepších ovladačů, který jsme mohli najít, a vytvořili databázi hodnocení pro všechny řidiče, vůbec. Zde jsou výsledky konsensu téměř dvaceti samostatných seznamů, včetně našich vlastních, které bychom mohli najít., Pánové, spusťte motory…

• Mistrovství: 0

Ne každá legenda má NASCAR titul pod jejich pásem. Junior Johnson je příkladem toho, že je skvělý bez vyhledávaného šampionátu. Závodil pouze devět celých sezón 14 let, které soutěžil, a jeho 50 vítězství nad 313 závody bylo dobré pro jedno vítězství každých 6, 3 závodů., Jedno z nejlepších čísel, jaké kdy uvidíte.

• Mistrovství: 3

Z motokáry na skladové vozy, tam není vozidlo s koly, že Tony Stewart nebude závod. Ve skutečnosti nemusí být na světě jiná osoba, která by se mohla měřit vedle něj téměř v žádném z automobilových závodů., Přinesl nový přístup ke sportu a dal všem průměrným chlapům v Americe šanci uvěřit, že by mohli být také závodním autem.

„Tancuj, tancuj, tancuj, nech to jít závodit, kluci!,“- Darrell Waltrip

Pokud jste v NASCAR noví a právě jste zapnuli televizi, abyste sledovali závod, možná se ptáte sami sebe: „kdo je DW?“No, DW je bývalý 3-čas NASCAR mistr, který pracoval s Junior Johnson v průběhu 80. let.

• Mistrovství: 1

NASCAR má neoficiální Grand Slam, což je čtyř největších závodů roku., (Daytona 500, Coca-Cola 600 v Charlotte, Geico 500 v Talladeze, Jižní 500 v Darlington), i když to není oficiální, vyhrál všechny čtyři z nich se považuje za úžasný výkon, pouze jako několik dalších řidičů to udělal ve své kariéře a jste právě mohli být při pohledu na 95% muži, který dokázal, že čin, protože jsou na tomto seznamu. (Richard Petty, Darrell Waltrip, David Pearson, Jimmie Johnson, Jeff Gordon, Dale Earnhardt) jednou z mála desek, které nevlastní Richard Petty, jsou po sobě jdoucí Poláci., Ne, pane, to je ve vlastnictví Bobby Allison, který přistál rekordních pět v řadě vrátil v roce 1972 a další ovladače…

• Zisk: $5,646,479

to je pravda, Cale Yarborough je vázána na nejvíce po sobě jdoucích poláci s pět v řadě, když to udělal v roce 1980., Jedním z nejzajímavějších řidičů NASCAR sledovat byl Cale, když vlastnil několik skladeb, sezóna po sezóně, včetně Daytona, kde má rekord 13 Poláci během své kariéry. (4 výhry)

• Mistrovství: 6

na Základě výše žebříčku jsme zjistili, Jimmie Johnson přistál v 5. místě v průměru., Pokud byste však měli vypočítat počet šampionátů podle počtu sezón, je zdaleka nejvyšší s průměrem jednoho titulu ve sprintu každých 2, 5 sezóny. (Richard Petty je jeden titul každý 5 sezón)

• Zisk: $2,836,220

Richard Petty nemohl ovládnout sport bez nutnosti David Pearson, tlačí ho celou dobu., Ve skutečnosti, když Petty nebo Pearson skončil 1-2, to byl David Pearson, který mírně ho, vyhrál většinu hlav skončí mezi dvěma. (63 celkem heads-up)

• Mistrovství: 4

Když Jeff Gordon vstoupil do sportu, on přišel jako raketa. Trvalo mu to jen čtyři sezóny, než začal dominovat počínaje titulem Sprint Cup 1995., V roce 1996 pak skončil na 2.místě a v letech 1997 a 1998 získal tituly zpět. Nebyl to váš typický řidič NASCAR. Ten mladý kluk vypadal, že by měl modelovat, ne závodit. Přinesl sport zcela novému publiku.

2) Dale Earnhardt

S 7 NASCAR mistrovství pod jeho pás, Dale Earnhardt Sr. byl na nejlepší cestě, aby se stal největším řidič v historii sportu. Legenda však zemřela během 2001 Daytona 500 poté, co narazil do zdi v posledním kole., Byl to jeden z nejsmutnějších okamžiků v historii NASCAR. Bylo mu teprve 49 let.

1) Richard Petty

stejně Jako my milujeme Dale Earnhardt Sr., tam nikdy nebyl jiný NASCAR řidič, který dominoval jako Richard Petty. Muž je králem závodních automobilů z nějakého důvodu, byl nejlepším jezdcem téměř pokaždé, když vstoupil do závodu. Vlastní téměř každý rekord, který může řidič vydělat, a není ani blízko., Má 237 více Top-10 končí než Jeff Gordon, který je na 2.místě, a on je 219 top-5 končí před Bobby Allison, který drží 2. místo na tomto seznamu. Ale nejpůsobivější statistikou jsou výhry. Má o 95 víc než kdokoliv jiný. Pokud byste hledali Michaela Jordana z NASCAR, Richard Petty by byl jeho ekvivalentem, jen lepší.