PODÍVEJTE se: Iowa vysoká škola fotbalový tým skóre 108 bodů v záznamu-nastavení playoff hru

Remsen St. Mary ‚ s porazil Motezuma ve čtvrtek v Iowě osm na osm vysokou školu fotbalový zápas, který skončil s historií tvorby skóre 108-94. S jejich 14-bodové vítězství, Hawks nejen přejít na osm-man prep football state final, ale také nastavit rekord pro většinu bodů získaných v Iowa high school fotbalové historii.

Jako Owen Siebring, sportovní ředitel KMEG v Sioux City, Ia, je uvedeno v jeho živé Twitter pokrytí, hry, věci, dopadl na zem běží rychle., Na konci první čtvrtiny vedl Montezuma 28: 21. Zápas byl vyrovnaný přes tři čtvrtiny na 74 bodů. Jakmile se Remsen St. Mary vloupal do trojitých číslic, výsledková tabulka Uni Dome v Cedar Falls, IA selhala.

Oba týmy vstoupili do této hry neporažený, ale tam byl žádný způsob, že kdokoliv se znalostí této formy fotbalu a tyto seznamy nemohl předvídat výsledek., Fotbal osm na osm by měl vést k vysokým bodovým hrám s více otevřeným prostorem pro práci s přestupky, ale tento druh bodového výkonu byl historicky neslýchaný. Minulý týden například Hawks porazili Audubon High School o skóre“ jen “ 42-27 a museli k tomu překonat 20bodový deficit.

není k dispozici Žádná reklama

V náhledu této matchup, RCM trenér Tim Osterman řekl Justin Rez z Sioux City Journal, že nejlepší způsob, jak zastavit vysoké powered urážky svých protivníků by se outscore je.

“ předpokládám, že to je součástí strategie., Nejlepší obranou je útok, “ řekl Osterman. „Myslím,že to můžeme udělat, myslím, že můžeme vyhrát v běhu. Když hrajete hru, může to být úplně jiný příběh. Pokud se nám podaří udržet jejich útok mimo hřiště, jsme v dobré kondici. Víme, že umí dát gól, musíme jen pár zastávek, tak snad budeme moci hodiny déle kontrolovat.“

není k dispozici žádná reklama

to pravděpodobně nebylo to, co měl trenér na mysli, ale svým způsobem skončil s přístupem. Doufejme, že další vítězství jeho týmu k tomu nebude vyžadovat výkon podobný Wiltovi Chamberlainovi.