A legjobb 10 Division I egyetemek pálya és mező

Ha egy futó, aki azt akarja, hogy menjen tanulni egy amerikai egyetemen, miközben játszik a kedvenc sport ugyanabban az időben … gratulálok!! Lehetséges!!

manapság nagyszerű lehetőségek vannak arra, hogy megpróbáljanak atlétikai ösztöndíjat szerezni az Egyesült Államokba való utazáshoz. Valójában ez lehet a legjobb választás a folyamat költségeinek kezelésére., Több ezer egyetem kínál lehetőséget arra, hogy a nemzetközi diákok részt vegyenek a pálya és a mező csapatok. Ebben a bejegyzésben felsoroljuk az NCAA I. divíziójának 10 legjobb pályamű-és terepprogramját.

mielőtt elkezdenénk a listát, fontos kiemelni, hogy nem kell szupersztárnak lennie ahhoz, hogy atlétikai ösztöndíjat kapjon az USA-ban. Észak-Amerika hatalmas mennyiségű egyetemet kínál minden szinten, némelyikük nagyon magas versenyszintű, némelyikük alacsonyabb szintű., Ez azt jelenti, hogy az ösztöndíj megszerzésének esélye nagyon széles skálán változik, így az egyik megszerzése könnyebb lehet, mint amire számít. Azonban a jobb futó van, annál jobb esélye van, hogy szerezzen egy kívánatos ösztöndíjat. Például, ha Ön képes-hoz kap egy atlétikai ösztöndíj az egyik ilyen egyetemek azt jelenti, hogy egy nagy futó!

ne feledje, hogy a Mooxye minden általános információt és követelményeket meg kell felelnie, ha azt szeretné, hogy felvették egy amerikai egyetemen.

melyek a legjobb atlétikai egyetemek az Egyesült Államokban?,

Ezek a TOP-10 futócsapat egyetemei az Egyesült Államokban:

Stanford University

mivel az NCAA 1921-ben létrehozta a pálya és a mező versenyét (szabadban), a Stanford Cardinals nyolcszor nyerte meg a nemzeti címet. Azonban, legalább, négy megjelenésnél üres kézzel hagyták el a bajnokságot, második helyezést szerezve. Egy pozitívabb megjegyzés, Stanford jól ismert, mert a magas szintű találkozók, különösen a Stanford Invitational., Bár az NCAA esernyőjén belül van, az olimpiai futók használják, hogy javítsák idejüket. Így a Stanford az egyik legjobb egyetem, amely nagyszerű futóvá válik.

University of Pennsylvania-Penn

a Pennsylvaniai Egyetem pályája és pályája a Pennsylvaniai Egyetem talán legnagyobb történelmi programja az Egyesült Államokban. Bár csak kevés nemzeti címük van, és szinte mindegyik Cross Country-ban, a Penn reléket ünneplik., Az esemény néven is ismert Penn Relays Carnival, hogy a legrégebbi pálya és mező verseny az USA-ban. Évente egyszer, a világ minden tájáról érkező futók pedig ott futnak.

University of Southern California

mit mondhatunk még egy olyan egyetemről, amely több mint 28 fedett és szabadtéri országos bajnokságot tart. A Dél-Kaliforniai Egyetem mágikus formulával rendelkezik a címek megnyerésére, egyik összetevője Cromwell edző volt., Lehetővé tette, hogy a csapat egymás után kilenc címet érjen el, hasonlóan Mortensen edzőhöz, aki hét egymást követő címet ért el. Kétségtelen, hogy Dél-Kaliforniában volt az egyik erősebb főiskolák szabadban versenyek.

Louisiana State University-LSU

a tigrisek és a hölgy tigrisek hosszú múltra tekintenek vissza az NCAA megalakulása óta. Voltak jó és nem a jó idők. Ennek ellenére nem tagadhatjuk, hogy az LSU rendelkezik az egyik legjobb nemzeti pálya-és terepprogrammal., Például csak a női szabadban, az egyetem több mint 14 nemzeti címet tart fenn, közülük tizenegy egymás után nyer. Ami a férfi csapatot illeti, nagyon versenyképes is. Bár csak négy bajnokságot nyert, többször áll a cím ajtaján.

University of California, Los Angeles-UCLA

a Bruins otthona Észak-Amerika egyik legjobb állami egyeteme. UCLA nem csak jó a tudományos oldalon; ez is a második egyetem több NCAA csapat bajnokság (118)., Az iskola részt vesz az I. osztályban a PAC-12 konferencián. Ez a konferencia az egyik legversenyképesebb az országban, többek között a Stanford, Oregon és a Dél-Kaliforniai Egyetem tagjai. A pálya és a pálya programja több mint 12 országos címet adott az UCLA-nak.

University of Oregon

Az a tény, hogy Oregon már címkézett a” track town ” ad egy nyom annak megértéséhez, hogy a pálya és a mező program között az ország tetején., Míg más egyetemek hosszú utat a hátukon, az igazság az, hogy a University of Oregon megjelent az utóbbi időben, és úgy tűnik, hogy eljött, hogy maradjon. 2007 óta például hét beltéri címet, két szabadtéri és négy cross countryt nyertek. Nem csak, hogy az egyetem volt a táj a 2016-os amerikai atlétikai Olimpiai Csapat Trials.

Arkansasi Egyetem

az arkansasi Egyetem Fayetteville-ben, Arkansasban található, kabalái pedig az arkansasi Razorbackok., Ez az állami intézmény versenyez a délkeleti konferencián (SEC). Versenyképes szintje miatt az NCAA Division I Csapatbajnokság rangsorában az első tíz közé tartoznak, összesen 46-tal. Az egyik excel program a track and field. McDonnell edző 40 országos bajnokságot nyert: 19 fedett pályás, 10 szabadtéri és 11 sífutó, ami több, mint bármely edző a főiskolai atlétika történetében.

8. Floridai Egyetem

egy másik egyetem, amely részt vesz a délkeleti konferencián (SEC) a Floridai Egyetem., Ez a lista egyik legkevésbé történelmileg sikeres csapata, mivel sikereik nagy része az elmúlt évtizedekben jött. Miután ezt mondta, ebben az időben az NCAA egyik legversenyképesebb csapata lett. Az elmúlt hat évben a program kiválóságot ért el. Néhány bizonyíték arra, hogy a férfi csapat nyert két szabadban címet 4 runner – up pozíciók, valamint két fedett bajnokság és 2 runner-up.,

Texas A &M University

az” Aggie”becenév a&M University sportolóira utal. Ez a negyedik egyetem, amely része a rangos SEC konferenciának. Henry edzőnek köszönhetően azonban a pálya-és terepprogram hírhedtté vált a nemzeti forgatókönyvben. Miután elhagyta az LSU-t, Texasba költözött, hogy vezesse mind a női, mind a férfi atlétikai csapatokat. Mindketten 2009-ben, 2010-ben és 2011-ben nyertek NB I-es bajnoki címet.,

University of Georgia

A Georgia Bulldogok azon kevés csapatok közé tartoznak, amelyek az elmúlt években floridai és Arkansasi egyetemekkel szembesülhettek és nyerhettek. Igaz, hogy a délkeleti konferencia része azt jelenti, hogy nagyszerű versenytársai vannak, és nem mindig könnyű nyerni. Így a track programot az USA egyik legjobbjává teszi. A legutóbbi bajnokin mindkét csapat női és férfi versenyzői magas szintű teljesítményt mutattak, egészen addig, hogy két országos bajnoki címet szereztek.