Bartender Job Description (Magyar)

bármely étteremben, kocsmában vagy bárban egy vagy több csaposnak kell gondoskodnia az italokról stb. Míg a csapos elsődleges feladata az italok keverése és felszolgálása, amikor vendégek vannak, más feladatai is vannak, amelyek kapcsolódnak a végrehajtandó bárhoz.

csapos munkaköri feladatok

amikor csaposról van szó, rengeteg felelősséget kell vállalnia. Az alábbiakban felsoroljuk azokat a felelősségeket, amelyek jó csaposnak számítanak.,

1) különböző összetevők keverése koktélok és mocktailek készítéséhez. Bor és sör öntése is szükséges.

2) berendezések, edények és poharak mosása használat után.

3) a kifizetések beszedése és a pénztárgép működtetése.

4) szolgálja az ügyfelek, akik ülnek a bárban étellel, itallal.

5) annak eldöntése, hogy egy ügyfél túl sok alkoholt fogyasztott-e.

6) a munkaterület és a bárpult tisztítása.

7) a megrendeléseket a megfelelő ügyfeleknek kézbesítik.

8) rendelési kellékek, amelyek szükségesek a bárban.

9)., a bárban, hogy jól nézzen ki.

10) ellenőrzés annak biztosítása érdekében, hogy az ügyfelek a dohány-és alkoholtermékek vásárlása előtt megfeleljenek a törvényes Korhatár követelményeinek.

készítse el ezt az önéletrajzot

Bartender tudás és készségek

1) a csaposoknak képesnek kell lenniük a szemüveg, üvegek stb.mozgatására és kezelésére. óvatosan és oly módon, hogy azok nem törik.

2) képesnek kell lenniük az ital receptek követésére és az összetevők megfelelő mennyiségben történő összekeverésére.,

3) jó memóriával kell rendelkezniük ahhoz, hogy képesek legyenek megjegyezni a megrendeléseket, valamint biztosítani, hogy a megfelelő megrendelés a megfelelő ügyfélhez jusson.

4) A jó interperszonális készségek kötelezőek, mivel közvetlenül az ügyfelekkel foglalkoznak.

5) a nehéz vagy ittas ügyfelek professzionális kezelésének képessége.

Bartending szakképesítések és tapasztalatok

1) bartending szakképzés tanúsítása.

2) ha a tanúsítás nem áll rendelkezésre, akkor releváns képzés. A legtöbb bár ajánlat ezt a lehetőséget választja.,

3) Meg kell felelnie a minimális életkor követelményeinek.

4) a pincér tapasztalata segít.

Bartender fizetés és juttatások

1) Az átlagos fizetés, amelyet egy csapos kap, körülbelül 7 dollár óránként.

2) a kiegészítő jövedelem olyan tippek útjába kerül, amelyek kizárólag az ügyfelektől függenek,és hogy mennyire szolgálja őket.

3) a csaposok általában ingyenes ételeket kapnak az étteremben / bárban, ahol dolgoznak.

4) A fizetett szabadság és a fizetett szabadság is benne van.,

5) azok, akik nagyobb létesítményekben dolgoznak, mint például a szállodák, az egészségbiztosítás, az élet-és balesetbiztosítás előnyeit is élvezik.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük