Ki akar milliomos lenni a korábbi győztesek között, és mikor nyert utoljára 1 millió font?

ikonikus show, aki milliomos akar lenni, megragadta a nemzetet, mióta először 1998-ban sugárzott.

bár a show kihasználja a lehetőséget, hogy egy hűvös £1million-t szerezzen, csak öt versenyző volt, akik a show története során hazavitték a fődíjat.,

ki akar milliomos lenni, öt nyertese volt – Judith Keppel volt az első győztes (itt látható a show eredeti házigazdájával, Chris Tarrant-Tal)Credit: National Pictures

ki nyert, aki milliomos akar lenni?

eddig csak öt valódi nyertes volt a show-ban, mivel Charles Ingram, aki 2001-ben a harmadik nyertes volt, aki milliomos akar lenni, csalási állítások miatt elutasította a díjat.,

bár mindig tagadta a most híres “köhögési botrányt”, az ex-hadsereg Őrnagyát bűnösnek találták a show csalásában felesége, Diana és egy bűntársa, Tecwen Whittock segítségével.

itt végigvezetjük a show valódi nyerteseit, kezdve a legutóbb, amely 14 évvel ezelőtt volt.,

Ingram Wilcox – 2006

Ingram Wilcox volt a show utolsó győztese 2006-banhitel: Handout

Ingram egy brit kvízrajongó és regnáló bajnok.hogy ki akar milliomos lenni.

ő lett az ötödik személy, aki 2006.szeptember 23-án megnyerte a fődíjat.

Ingram minden életvonalát a £32,000 jelnél használta, de továbbra is folytatta a jackpot megszerzését.

nyerő kérdés: melyik bokszoló volt híres a gong ütéséről a J. Arthur Rank filmek bevezetésében?, A-Bombardier Billy Wells, B-Freddie Mills, C – Terry Spinks, D-Don Cockell.

válasz: a válasz A.

Pat Gibson – 2004

Pat Gibson 2004-ben lett milliomos.kvíz játékos.

2004 áprilisában ő lett a negyedik személy, aki megnyerte a fődíjat.

meglepő módon Pat két életvonala még mindig elérhető az utolsó kérdésére, amit senki más győztes nem sikerült.,

50:50-kor leszűkítette a válaszokat, majd telefon-a-barát segítségével újabb kvízbajnokot hívott fel, és megerősítette, hogy mit gondolt a helyes válaszról, ami az volt.

nyertes kérdés: ezek közül melyik nem tartozik az amerikai Triple Crown lóversenyek közé? A-Arlington Million, B-Belmont Stakes, C – Kentucky Derby, D – Preakness Stakes.

válasz: a válasz A.,

Robert Brydges – 2001

Oxfordi végzettségű Robert Brydges 2001-ben megszerezte a jackpotothitel: Celador

Robert egy oxfordi végzettségű bankár a londoni Holland Parkból.

2001. szeptember 29-én ő lett a harmadik személy, aki megnyerte a show fődíját.

Robert a győzelme óta nem került a reflektorfénybe.

nyertes kérdés: melyik tudományos egységet nevezték el egy olasz nemesről? A-Pascal, B-Ohm, C-Volt, D-Hertz.

válasz: a válasz C.,

David Edwards – 2001

David Edwards volt a második igazi győztes, aki milliomos akar lenni, szintén 2001-benhitel: PA:Press Association

David Edwards volt Fizikatanár Cheadle High School és Denstone College Staffordshire-ben.

2001.április 21-én ő lett a második versenyző, aki megnyerte a fődíjat.

sikere után Edwards mindkét sorozatban versenyzett. 2008-ban és 2009-ben.,

amikor a Who Wants To Be A Millionaire, David telefon-a-barátja volt a fia Richard, aki később versenyzett magát, és nyert £125,000.

nyerő kérdés:ha a Quercus robur magjait ültette, mi nőne? A-Fák, B-Virágok, C – Zöldségek, D-Gabona.

Judith Keppel – 2000

Judith Keppel volt az első győztes 2000-benhitel: Celador

2000-ben Judith Keppel kerttervező készített kvízműsortörténetet ahogy ő lett az első győztes, aki milliomos akar lenni.

Judith is az egyetlen nő, aki valaha is elnyerte a millió font díjat.

Fun fact, ő a harmadik unokatestvére Camilla Parker-Bowles, és nyomon követheti az ősei vissza a királyi család, aki a jackpot kérdés csak történt, hogy körülbelül.,

nyertes kérdés: melyik király volt felesége Aquitániai Eleonóra? A-Henry I, B-Henry II, C-Richard I, d-Henry V.

válasz: a válasz B.

Charles Ingram köhög végig, aki azt akarja, hogy egy milliomos?