végeredmény: Notre Dame 45, Syracuse 21

megy a szombati játék, nem igazán számítottunk a Syracuse Orange labdarúgó csapat, hogy képes legyen lógni a No. 2 Notre Dame Fighting Irish. Az eredményjelző táblán pedig nem szerepeltek 45-21-es vereséggel. Még, mint bárki, aki nézte a játékot is tanúsítja, ez tényleg jött le, hogy egy maroknyi rossz szünetek SU — amelyek többsége önálló indukált.,

Az Orange defense az első negyedben mindössze három pontra tartotta az íreket, majd 7-3-as vezetéssel Rex Culpepper touchdownpasszt adott Anthony Queeleynek. Meghosszabbíthatták volna a vezetést, de aztán jöttek a hibák. Egy nagyolás a passer büntetést, hogy mi lett volna a harmadik megálló. Egy Rex Culpepper fumble. SU nem játszik megakadályozza védelem végén a második negyedévben… A minőségi első félidő ellenére Cuse a szünetben még 24-7-re vezetett.,

SU és a Notre Dame a harmadik negyed nagy részét a cserékkel töltötte, két gólpasszt és egy gólpasszt adott a Narancsnak, valamint egy gólpasszt és egy interceptiont is dobott a harcoló íreknek. Ott volt a szobában Syracuse a szakadék lenyűgöző Sean Tucker touchdown futás vágás a hiány csak 24-14, de Ja’Had Carter szép védés is nyújt lehetőséget. Sajnos a narancs nem tudott annyira összemosni a támadásban, hogy lépést tartson Ian Book halálos rohanó képességével a Notre Dame számára (nyolc 53 yardot és két TD-t hordoz). ND vezetett 38-14 után három.,

a negyedikben nem sok minden történt mindkét oldalon néhány stat-padding után. Notre Dame Chris Tyree volt egy 94 yardos rohanó touchdown a játék jól döntött már, mint ahogy SU Cooper Lutz (ő, egy 80-yarder a földön). Dillon Markiewicz is pályára lépett, néhányszor leadta, egyszer pedig dobott — nem volt teljes.

tudtuk, hogy Culpepper kezd, és mint ilyen, nem volt meglepő, hogy egy tipikus Rex tapasztalat a játék. A korai megírt darabok elég jól néztek ki, és erősen támaszkodott Taj Harrisre, hogy elinduljon., A play-calling volt csúcsok és völgyek, de végül kisiklott a glut a forgalom-minden teljesen önálló indukált.

Rex befejezte a játékot 17-ból 28 180 Yard, egy touchdown, egy pick és két fumbles (plusz nyolc yard rohanó). Tucker volt egy nagy játék a földön, miután a múlt heti küzdelmek, rohanó 24 alkalommal 113 yard ellen az Ír-kiemelte a fent említett 40 yard dübörgés. Csak adj neki 44 ezen a ponton, mivel milyen rossz volt a körülötte lévő bűncselekmény. Lutznak 102 yardon hat futama volt, bár ezek közül mind a három szemetes időben volt.,

bár ez nem volt a múlt heti rekorder teljesítmény, Taj Harris még mindig sikerült nyolc fogások 69 Yard és most holtversenyben Marvin Harrison hatodik a Minden idők Syracuse fogadások listán 135 karrierje. Queeley négy gólt szerzett 42 yardért és egy gólért, Tucker pedig két első félidőt kapott 46-ért. Nykeim Johnsonnak két fogása volt. Aaron Hackett mindegyik elkapott egy passzot, bár Hackett a harmadik negyedévben nagy gondot okozott, miután 10 yardos nyereséget ért el a recepcióján.

nyilvánvalóan a védelem rengeteg pontot hagyott fel, de nehéz hibázni őket., Lee Kpogba és Garret Williams nyolc megállóval vezetett, míg Ifeatu Melifonwu hét pontot gyűjtött. A Narancsnak hét veresége volt a nap folyamán, vezette: Geoff Cantin-Arku (mindkettő zsák), Melifonwu, Mckinley Williams, Kingsley Jonathan, Josh Black és Rob Hanna gyűjtötte a többit. Garrett Williamsnek három passz szakítása volt, Jonathannak pedig egy. Marlowe Wax volt egy fumble helyreállítási után Book esett egy pillanat csere.

So… egy 1-10-es szezon, amely egy tonna csalódást okoz, és sok kérdést hagy maga után. Erről az elkövetkező hetekben fogunk beszélni., De most, nyugodtan add hozzá a saját gondolatait, miután ez a furcsa, közelebbi, mint-it-looked blowout.