wynik końcowy: Notre Dame 45, Syracuse 21

wchodząc w sobotni mecz, nie spodziewaliśmy się, że drużyna piłkarska Syracuse Orange będzie w stanie zawisnąć z Notre Dame Fighting Irish nr 2. I nie znaleźli się na tablicy wyników w przegranej 45-21. Jednak, jak może zaświadczyć każdy, kto oglądał mecz, ten naprawdę sprowadza się do garstki złych przerw dla SU — większość z nich była wywołana przez siebie.,

Mogli przedłużyć prowadzenie, ale potem pojawiły się błędy. / Align = „center” bgcolor = „# e0ffe0 ” / cesarz chin / / align = center / Rexa Culpeppera. Nieudana gra SU uniemożliwiła obronę pod koniec drugiej kwarty… Pomimo dobrej pierwszej połowy, ' Cuse wciąż przegrywał 24: 7 w przerwie.,

SU i Notre Dame spędziły większość trzeciego kwartału obrotu obrotami. dwa wpadki i pick rzucone dla Orange i fumble i przechwytywania rzucone dla walczących Irlandczyków, jak również. Było miejsce dla Syracuse, aby zamknąć lukę z imponującym Seanem Tuckerem Touchdown run zmniejszając deficyt do zaledwie 24-14, a ładne przechwycenie ja ' had Cartera również daje szansę. Niestety, Orange po prostu nie mógł ciągnąć razem wystarczająco na ofensywę, aby nadążyć z zabójczą zdolność Ian Book pędzi Notre Dame (osiem niesie na 53 jardy i dwa TDs). ND led 38-14 po 3.,

niewiele się wydarzyło w czwartym poza jakimś stat-paddingiem po obu stronach. Chris Tyree z Notre Dame miał 94-jardowe przyłożenie, a mecz był już dobrze rozstrzygnięty, podobnie jak Cooper Lutz SU (jego, 80-jarder na ziemi). Na boisku pojawił się również Dymitr Markiewicz, który kilka razy oddał go i rzucił raz — był niekompletny.

wiedzieliśmy, że Culpepper zaczyna grać i jako taki nie było zaskoczeniem, widząc typowe doświadczenie Rex w grze. Wczesne scenariusze sztuki wyglądały całkiem dobrze, a on polegał w dużej mierze na Taj Harris, aby zacząć., Play-calling miał szczyty i doliny, ale ostatecznie został wykolejony przez glut turnovers-wszystkie całkowicie wywołane.

Tucker miał świetny mecz na ziemi po zeszłotygodniowych zmaganiach, pędząc 24 razy na 113 jardów przeciwko Irlandczykom-podkreślał wspomniany 40-jardowy rumble. Wystarczy dać mu 44 w tym momencie biorąc pod uwagę, jak poważne wykroczenie wokół niego było. Lutz miał sześć wozów na 102 jardy, chociaż wszystkie z nich, oprócz trzech, były w czasie śmieci.,

choć nie był to rekordowy występ w zeszłym tygodniu, Taj Harris nadal udało osiem połowów na 69 jardów i jest teraz związany z Marvinem Harrisonem na szóstym miejscu na liście wszech czasów Syracuse przyjęć z 135 dla jego kariery. Queeley złapał cztery piłki na 42 jardy i wynik, a Tucker miał dwie pierwsze połowy za 46. Nykeim Johnson miał dwie połowy. Aaron Hackett każdy złapał podanie, choć Hackett miał dużą fumble w trzeciej kwarcie po 10 jardów zysku na jego recepcji.

oczywiście obrona dała dużo punktów, ale trudno ich winić., Lee Kpogba i Garret Williams prowadzili po osiem postojów, a Ifeatu Melifonwu po siedem. Orange miał siedem tacks za straty w dniu, prowadzone przez Geoff Cantin-Arku (oba worki), z Melifonwu, McKinley Williams, Kingsley Jonathan, Josh Black i Rob Hanna zbierania pozostałych. Garrett Williams miał trzy rozstania, a Jonathan jedną. Marlowe Wax odzyskał przytomność po tym, jak Book zrezygnował z wymiany snap.

tak… sezon 1-10, który rozczarowuje tonę i pozostawia wiele pytań. Porozmawiamy o tym w nadchodzących tygodniach., Ale na razie, nie krępuj się, aby dodać własne myśli po tym dziwnym, bliżej niż to wyglądało blowout.