Výsledky závodu Coca-Cola 600

#2-Brad Keselowski vyhrál závod série Coca-Cola 600 NASCAR Cup v Charlotte Motor Speedway. Výhra je jeho 1. ročníkem, 2.výhrou v Charlotte a 31. výhrou v kariéře.
#9-Elliott dokončení 2. následuje #12-Blaney, #18-Busch, #4-Harvick, #19-Truex, Jr., pól vítěz #1-Busch, #8-Reddick, #95-Bell, a #17-Buescher.
#48-Jimmie Johnson zpočátku skončil druhý, ale jeho auto selhalo po kontrole závodu. Byl diskvalifikován a posunul se na 40.místo.,
# 9-Elliott křižoval k vítězství, když opatrnost vyšla se dvěma koly zbývajícími na rotaci #24-Byron. Elliott a několik řidičů postavil, zatímco Keselowski, Johnson, a další zůstali venku.
Na první pokus v prodloužení NASCAR, Keselowski držel vedení pro poslední dvě kola a Elliott mohl dostat zpět až na 3. místo.
Stage 1 & 2 vyhrál #88-Bowman. 3. etapa vyhrál #22-Logano.
mezi 11 řidiči došlo k 20 změnám olova a 8 upozornění na 52 kol žluté vlajky.
Závod byl zastaven v 50. kole za deště., Na sušení kolejí byla červená vlajka něco přes hodinu.
průměrná rychlost závodu byla: 135.024 mph.

viz podrobnosti o závodě na adrese: výsledky závodu, pořadí bodů řidičů, pořadí bodů vlastníků, kumulativní Zpráva, Zpráva o trestu.

Více informací naleznete na stránce závodu Coca-Cola 600.