Coca-Cola 600 race results (Magyar)

#2-Brad Keselowski nyerte a Coca-Cola 600 NASCAR Cup Series versenyt a Charlotte Motor Speedwayen. A győzelem az év 1., A Charlotte 2. és a 31.győzelme.
#9-Elliott befejezte a 2., majd a #12-Blaney, #18-Busch, #4-Harvick, #19-Truex, Jr., pole győztes #1-Busch, #8-Reddick, #95-Bell, és #17-Buescher.
#48-Jimmie Johnson kezdetben a második helyen végzett, de autója nem sikerült a verseny utáni ellenőrzés során. Kizárták, és a 40. helyre került.,
#9-Elliott cirkált a győzelem, amikor az óvatosság jött ki két kör maradt a spin által #24-Byron. Elliott és néhány versenyző kiállt, míg Keselowski, Johnson és mások kimaradtak.
a NASCAR Túlórájának első kísérleténél Keselowski tartotta a vezetést az utolsó két körben, Elliott pedig csak a 3. helyre tudott visszajutni.
Stage 1 & 2 nyerte #88-Bowman. 3. szakasz nyerte #22-Logano.
11 versenyző közül 20-an, 52 sárga zászlós körre pedig 8-an váltották egymást.
a versenyt az 50. körben eső miatt leállították., Alig több mint egy órás piros zászló volt a pálya szárításához.
a verseny átlagos sebessége: 135.024 mph.

lásd a verseny részleteit: a verseny eredményei, a járművezetők Pontállásai, a tulajdonosok Pontállásai, összesített jelentés, büntető jelentés.